WSPÓŁPRACA

Chcesz wyświetlić film w swojej miejscowości? Zapraszamy do współpracy!

Aby umożliwić Wam większy dostęp do najlepszych filmów LGBT, ale też żeby pomóc Wam w realizacji ciekawych pomysłów, chcemy zaproponować Wam współpracę.

Bez względu na to, czy działacie w organizacji pozarządowej, prowadzicie klub czy jesteście po prostu grupą znajomych, możecie teraz sami organizować pokazy filmów z naszego katalogu. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze pomysły. Popieramy małe inicjatywy, ale też i duże wydarzenia.

Proste zasady, przejrzyste warunki.

Proponujemy jednorazową, stałą opłatę za jeden seans. Niezależnie od tego, czy chcecie zorganizować biletowany seans, czy wstęp ma być wolny, nasza oferta jest taka sama. Nie pobieramy żadnych prowizji od sprzedanych biletów. Cały ewentualny przychód z biletów jest Wasz. Jeśli jednak chcecie zrobić kilka pokazów tego samego filmu – na każdy za każdy z nich trzeba zapłacić osobno. Są to opłaty licencyjne, które wędrują potem do twórców i producentów filmowych, z którymi mamy podpisane umowy dystrybucyjne. Proponowany przez nas model jest legalny i zgodny z naszymi umowami.

Pomagamy w promocji

Ze swojej strony możemy pomóc Wam przy promocji Waszych wydarzeń poprzez nasze doświadczenie, kontakty z mediami, stronę na Facebook'u, czy materiały reklamowe dotyczące wybranego filmu.

Licencjonowana kopia w najlepszej jakości

Zakupiony film dostarczamy na płycie Blu-ray (w HD) lub DVD. Filmy zawsze posiadają polskie napisy. Wszystkie są w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Niektóre tytuły posiadają dźwięk w Dolby Surround (5.1). Po seansie płytę należy nam odesłać.

W ramach współpracy oferujemy Wam filmy wydane na DVD przez Tongariro i Outfilm, również te, które są dopiero w zapowiedziach.

Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Wam w organizacji udanych seansów.

Cennik:

1. Kluby, NGO, grupy nieformalne, osoby indywidualne oraz instytucje niezwiązane z branżą filmową:
- 150zł pojedynczy seans
- 300zł kopia z licencją na nieograniczoną ilość publicznych pokazów

2. Kina, fundacje, stowarzyszenia i inne instytucje związane z branżą filmową:
- 400zł (pojedynczy seans)

Kontakt: poczta@tongariro.pl