Męskie szorty 3: Czas spełnienia
Boys on Film
Wielka Brytania
dramat, komedia, obyczajowy, erotyk
poster

Seria „Męskie Szorty” powraca z kolekcją nowych filmów krótkometrażowych. Tym razem prezentujemy Wam 9 historii wyreżyserowanych przez młodych brytyjskich twórców kina LGBT.

Wizyta w gejowskiej saunie przeradza się w walkę o przetrwanie, nieszczęśliwy nastolatek przenosi się w przyszłość przez szafę w swojej sypialni, a młody ratownik musi zadbać o bezpieczeństwo w trakcie ryzykownej seks-imprezy. „Męskie szorty 3: Czas spełnienia” to zbiór mniej lub bardziej rzeczywistych historii, w których motywem przewodnim są godziny, dni i lata, które potrafią zmienić wszystko.

ZOBACZ ZWIASTUNO FILMACH

W SZAFIE - Lloyd Eyre-Morgan, 18 min.
Jest rok 1986. Młody chłopak nie może pogodzić się z własną seksualnością. Chowając się w swojej szafie, przenosi się w czasie do współczesności i spotyka nastolatka, który mieszka w tym samym pokoju 30 lat później.

SLANG - Brian Fairbairn i Karl Eccleston, 6 min.
Londyn, rok 1962. Dwóch eleganckich nieznajomych zaczyna rozmawiać na ławce w parku. Używając zapomnianego dziś, gejowskiego slangu Polari rozmawiają o życiu, seksie i o tym jak czują się w społeczeństwie.

GODZINA „G” – Mitchell Marion, 11 min.
Alex jest ratownikiem medycznym i podczas jednego z wezwań ratuje życie chłopakowi, który przedawkował GHB. Po godzinach chętnie bierze udział w seks-imprezach, na których zażywa się podobne środki. Sam jednak uważa, że umie zachować się odpowiedzialnie.

NOCNY STOLIK – Charlie Parham, 26 min.
Dramat wyprodukowany przez Iana McKellena i Stephena Fry. Dwóch mężczyzn spotyka się ze sobą przez 3 kolejne noce – jeden jest młodym gejem, a drugi dojrzałym, żonatym facetem. Czy przez ten krótki intensywny romans nauczą się czegoś o sobie?

NOWY DZIEŃ – Simon Anderson, 10 min.
Na weselu swojego brata młody Sam poznaje Nicka, z którym bardzo miło spędza czas. Rozmowa mężczyzn stopniowo się przedłuża. Nad ranem obaj wybierają się razem na małą, spontaniczną przejażdżkę.

SAUNA ŻYWYCH TRUPÓW – Tom Frederic, 20 min.
Noc w gejowskiej saunie przeradza się w walkę o przetrwanie. Dwóch facetów musi pokonać swoje uprzedzenia i połączyć siły przeciw hordzie owiniętych w ręczniki zombie. Ta niezwykła gatunkowa mieszanka pokazuje, że sposób, w jaki traktujemy innych bardzo wpływa na rzeczywistość dookoła.

NA ROZDROŻU – Leon Lopez, 11 min.
Liam nie potrafi otrząsnąć się po tragicznym wypadku. Pewnej nocy postanawia zrobić coś, czego może potem żałować. Krótka historia o tym, jak miłość i strata potrafią doprowadzić do szaleństwa.

ŚWIT – Jake Graf, 13 min.
Kiedy nad miastem powoli wstaje dzień, dwoje zagubionych wyrzutków spotyka się przypadkiem w ciemności. Wraz ze wschodem słońca bohaterowie zaczynają patrzeć w przyszłość z większą nadzieją.

BUTIK – Kristen Bjorn, 18 min.
Londyn, lata 70-te. Dwóch gentlemanów wchodzi do sklepu z męską odzieżą. Nie spodziewają się, że w środku czeka ich ekscytująca seksualna przygoda. Nagradzana filmowa fantazja erotyczna na temat sztruksu, skóry i ciasno opinających spodni.

foto1 foto2 foto3
foto4 foto5 foto6
foto4 foto5 foto6