Męskie szorty 4: Obsesje
Boys on Film

romans/dramat

thriller/fantastyka

obyczajowy

Wielka Brytania/Belgia

Kanada/Niemcy

Szwecja/USA
poster

Kolejna odsłona serii "Męskie szorty" to zestaw nowych filmów krótkometrażowych, w których królują silne, obsesyjne uczucia - lęk przed odrzuceniem, nastoletnia fascynacja, pragnienie zemsty na prześladowcach... Przed Wami kolejne 10 zróżnicowanych, starannie wybranych historii o mężczyznach.

ZOBACZ ZWIASTUNO FILMACH

ZŁOTY - Kai Stänicke, 3 min. .
Kiedy złoty chłopiec zmienia się w złotego mężczyznę, poczucie inności stopniowo zaczyna go przytłaczać. Wszystko się zmieni, kiedy odkryje, że tak naprawdę nie jest jedyny. JAMIE - Christopher Manning, 9 min.
Nieśmiały Jamie spędza popołudnie z Benem, którego dopiero co poznał przez aplikację randkową. Niespodziewanie zaczyna otwierać się przed obcym chłopakiem, a jego najgłębsze nadzieje i lęki powoli stają się jasne.

B. - Kai Stänicke, 15 min.
B. jest rozdarta między nieudanym związkiem z K. i uczuciami wobec innej kobiety. Trzymanie swoich pragnień na wodzy i życie w kłamstwie trwa już dla niej zbyt długo. Ale czy nie jest jeszcze za późno na podążanie za głosem swojego serca?

PYOTR495 - Blake Mawson, 15 min.
Nastoletni Pyotr mieszka w Moskwie - miejscu, w którym młodzi geje wciąż są brutalnie prześladowani przez prawicowe grupy. Pewnego wieczoru umawia się przez internet na randkę, która okaże się dla niego prawdziwym koszmarem. Jednak nie tylko dla niego...

KIEDY MĘŻCZYZNA KOCHA KOBIETĘ - Charlie Francis, 10 min.
Niewyoutowany Nick dowiaduje się, że jego matka niespodziewanie przyjeżdża z wizytą. Zwraca się o pomoc do najlepszej przyjaciółki i prosi ją o udawanie jego partnerki. Jednak dziewczyna nie da się tak łatwo przekonać.

CHODŹ ZA MNĄ - Anthony Schatteman, 16 min.
Osiemnastoletni Jasper jest szaleńczo zakochany w swoim nauczycielu sztuki. Ze złamanym sercem zaczyna śledzić jego i jego nową dziewczynę.

SZANSA - Jake Graf, 17 min.
Po śmierci jego ukochanej żony, życie Trevora stało się pustką. Spotkanie tajemniczego mężczyzny o równie trudnej przeszłości sprawia, że przed Trevorem otwierają się nowe perspektywy.

ZNAK - Andrew Keenan‐Bolger, 15 min.
Kiedy Ben zbiera się na odwagę by zagadać do Aarona na stacji metra, przekonuje się, że chłopak jest głuchy. Pomimo utrudnionej komunikacji, szybko zaczyna rozkwitać między nimi uczucie, jednak bariera między nimi może okazać się zbyt poważna.

AWAY WITH ME - Oliver Mason, 11 min.
Alex i Paolo umówili się na jednorazowy seks. Chociaż właściwie się nie znają, Alex zaprasza Paolo do domu swojej ciotki żyjącej w Nicei. Alex wierzy, że ten krótki, wakacyjny romans może stać się czym więcej, ale czy Paolo ma podobne oczekiwania?

RODZICE - Björn Elgerd, 15 min.
Marely porzucił Erika, kiedy dowiedział się, że ten uprawia seks za pieniądze. Ostatnią nadzieją Erika jest nagranie filmu, w którym tłumaczy swoją motywację. Jego cel okazuje się być bardzo zaskakujący.

foto1 foto2 foto3
foto4 foto5 foto6
foto7 foto8 foto9