Praca w dziale przetwarzania video / Poznań

Dodane przez admin -

Kim jesteśmy?

Tongariro Releasing od 2010 roku działa w Polsce popularyzując kulturę LGBTQIA+.

Stworzyliśmy i prowadzimy pierwszą w kraju platformę VoD z filmami o tematyce LGBTQIA+: Outfilm.pl

Wprowadziliśmy na ekrany polskich kin wiele filmów ukazujących świat ludzi nieheteronormatywnych oraz wyzwania, z jakimi się mierzą.

W 2022 wyprodukowaliśmy film Słoń, który otrzymał m.in. nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Walczymy o równouprawnienie i o głos dla mniejszości. Wierzymy, że kultura i sztuka promuje zmianę społeczną. Działamy, by świat wokół nas stawał się każdego dnia coraz lepszym miejscem.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby do pracy stacjonarnej na stanowisku Deliverables producer w dziale przetwarzania video.

Zakres obowiązków

  • transcoding - przetwarzanie gotowych materiałów video na potrzeby platform VoD (outfilm.pl) i mediów społecznościowych,
  • mastering DCP – przygotowanie cyfrowych kopii kinowych,
  • prosty montaż audio i video,
  • zarządzanie zasobami filmowymi (archiwizacja, katalogowanie, quality check),
  • koordynacja procesów związanych z zamawianiem tłumaczeń, nagrań lektorskich i publikacją filmów w wersji polskiej,
  • planowanie i koordynacja zleceń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • komunikacja mailowa z anglojęzycznymi klientami.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

  • interesujesz się technologiami video,
  • masz zdolności techniczne (komputerowe),
  • posiadasz wrażliwość wizualną,
  • znasz język angielski,
  • lubisz filmy i interesujesz się kinem,
  • jesteś osobą otwartą na kulturę LGBTQIA+,
  • chcesz robić coś oryginalnego, a jednocześnie rozwijać solidne, wysokie kwalifikacje,
  • komfortowo czujesz się pracując samodzielnie,
  • lubisz mieć pełną kontrolę nad swoim obszarem działań.

Doświadczenie w pracy z materiałami video będzie dodatkowym atutem.

Nie mamy oczekiwań co do wykształcenia.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • wiedzę i umiejętności praktyczne zbudowane w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w branży filmowej,
  • szkolenie wewnętrzne z obsługi specjalistycznego oprogramowania,
  • bezpieczną i akceptującą przestrzeń oraz możliwość pracy w niewielkim i przyjaznym gronie,
  • pełne wsparcie w pokonywaniu trudniejszych wyzwań,
  • możliwość uczestniczenia w niezwykłej filmowej przygodzie.

Jakich cech poszukujemy?

  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy i nowych umiejętności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • sumienności i punktualności,
  • przykładania dużej uwagi do szczegółów,
  • pewnej wrażliwości wizualnej lub artystycznej.

Wymiar

Pełen etat w wymiarze 40 godzin tygodniowo w trybie stacjonarnym (w biurze). Zatrudnienie - od zaraz.

Miejsce

Siedziba firmy (w centrum Poznania na ul. Wrocławskiej, niedaleko Starego Rynku).

Zgłoszenia

CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, prosimy przesyłać na adres praca@tongariro.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami zapraszając na rozmowę, najpóźniej w ciągu 7 dni od przesłania zgłoszenia.

Termin nadsyłania zgłoszeń – do odwołania.