Zapowiedzi filmowe

Słoń

Polska, dramat, romans
Film od 18. listopada w kinach! Zdobywca nagrody za Najlepszy Film podczas Festiwalu w Gdyni w kategorii Mikrobudżetów.

Błogosławieni

Włochy, romans, dramat
Od 7 października w kinach. Film nominowany do nagrody Queer Lion na Festiwalu w Wenecji.

Łabędzi śpiew

USA, komediodramat

Legendarny aktor Udo Kier jako emerytowany fryzjer, który ucieka ze swojego domu opieki po tym, jak dowiaduje się o ostatnim życzeniu jego byłej klientki – cudownej Lindy Evans, która chciała by ułożył jej ostatnią fryzurę. Mężczyzna wyrusza w podróż, w której konfrontuje się z duchami swojej przeszłości. Musi jeszcze zdobyć przybory fryzjerskie niezbędne do pracy. „Łabędzi śpiew” to słodko-gorzka komedia, w której genialny Udo Kier odkrywa na nowo swój blask.

Beyto

Szwajcaria, dramat
Beyto mieszka w Szwajcarii, pilnie się uczy i przygotowuje się do zawodów pływackich. Jest także szczęśliwie zakochany w swoim trenerze - Mike’u. Jednak gdy jego rodzice dowiadują się, że ich jedyny syn jest w związku z mężczyzną, postanawiają podstępem zwabić go do rodzinnej Turcji i ożenić z wybraną dla niego dziewczyną.

Mascarpone

Włochy, komedia romantyczna

Antonio rozstaje się z mężem i nagle musi znaleźć nowy dom, pracę, a przede wszystkim – cel w życiu. Wynajmuje sobie pokój i zatrudnia się w piekarni. Zaczyna stawiać czoła rzeczywistości z pomocą przyjaciół, pasji do słodyczy i... aplikacji do randkowania.

Wielka wolność

Austria, Niemcy, dramat
Zakwalifikowany do krótkiej listy w oscarowym wyścigu i nagrodzony przez jury w Cannes dramat o poszukiwaniu wolności, kiedy cały czas jest ona odbierana.

Zatroskany obywatel

Izrael, komediodramat
Ben - politycznie liberalny gej - próbuje ulepszyć swoją dzielnicę w slumsach południowego Tel Awiwu, sadząc na swojej ulicy drzewo.